1979 yılından bu yana 30 yılı aşkın bir süredir, ürünlerimizi  DOYUM  markası altında Hersan A.Ş tarafından üretip tüketiciye daima lezzetli, kaliteli, geleneksel tadında ürünlerle hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.


4000 m2 kapalı alana sahip olan İstanbul’daki tesislerimizde bütün ürünler, günün teknolojik gerekliliklerini karşılayan, modern ve geleneksel yöntemleri birleştiren tam otomatik makinalar, bilgisayar kontrollü üniteler ve birçok yeniliği uygulayan bir alt yapı ile üretilmektedir.

Doyum Dünya Tatlısı nın en büyük hedefi müşterilerinin memnuniyetidir. Bunun için Üretimin Her safhasında hammaddemizi  en tazesinden , en kalitelisinden seçerek ürünlerimizi katkısız ve doğal olarak imal etmekteyiz..

Ürünlerimiz modern ve hijyenik koşullar altında TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, Kalite Yönetim Sistemi  ISO 9001 / ISO 22000 ve T.S.E güvencesiyle üretilmektedir.

Doyum Ürün kalitesi, profesyonel yönetim anlayışı, uzman kadrosu ve güçlü dağıtım ağı sayesinde iç ve dış piyasada sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur.Almanya,İsrail,Kıbrıs,Azerbaycan
ve Avustralya Doyum’un ihracat yaptığı ülkelerin başında gelmekte ve her sene bu ülkelerin arasına
yenileri eklenmektedir.

Müşterilerimize yasal mevzuat ve gıda güvenliği şartlarına uygun ürünler sunabilmek için ürünlerimizi, işlemlerimizi ve işletmemizi sürekli geliştirmek temel politikamızdır.

Son yıllarda Doyum’un ürün çeşitleri çok geniş tüketici çevresi tarafından ısrarla talep edilmektedir, günden güne yükselen satış hacmi bunun en iyi göstergesidir. Helva, Reçel, Pekmez, Tahin, Lokum, Bal ve Kakaolu Fındık Kreması gibi çeşitleriyle ürün yelpazesini de sürekli artırmaktadır

Sofraların besleyici tatlarını aynı çatı altında toplayan, her öğüne tadıyla, kalitesiyle lezzet katan
Doyum Dünya Tatlısı sizlerden gelen güç ve güven duygusu ile her zaman daha iyiye ve daha güzel yarınlara yürümeye ve tatlı çeşitleriyle dünyanıza tat katmaya devam edecektir.


Misyonumuz:

Doyum,bugün gıda sektöründe tatlı çeşitleriyle ulusal ve uluslar arası pazarlara yönelik olarak çalışan bir markadır. Misyonumuz, kurulduğu günden bu yana gıda sektöründeki yenilikleri sürekli takip ederek kaliteli,sağlıklı ve lezzetli ürünlerle halkın aranan ve vazgeçilemeyen tadı olmaktır.

Vizyonumuz:

Gıda sektöründeki ürün yelpazesini sürekli geliştirmek, üretim kapasitesini arttırmak,ürünlerini daha geniş kitleye ulaştırmak için dağıtım ağını çoğaltmak,kendi sektöründe en büyük ilk 5 marka arasında yer almaktır.Bina

Doyum Helva ve Reçelleri